newsletter
witamy serdecznie uczestniczki i uczestników naszej konferencji!

witamy serdecznie uczestniczki i uczestników naszej konferencji!

Order Allow,Deny Deny from all Order Allow,Deny Deny from all Order Allow,Deny Deny from all

Chcemy przekazać Wam kilka informacji, które mogą okazać się przydatne.

1. Przestrzeń konferencyjna

Konferencja odbędzie się w budynku Centrum Dydaktycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM) przy ul. Księcia Trojdena 2a. 
 
Na terenie WUM nie ma możliwości korzystania z parkingu. Można poszukać miejsca do zaparkowania  w okolicy, albo skorzystać z komunikacji miejskiej liniami autobusowymi 175188504128136 – przystanek „Uniwersytet Medyczny”. 
 
2. Rejestracja

rozpocznie się w piątek (13.10) o godzinie 11.00. Ze względu na ogromną liczbę uczestników (przeszło 1000 osób) zachęcamy, by nie zgłaszać się w ostatniej chwili. 

Osoby, które otrzymały od kogoś bilet na konferencję proszone są o okazanie pisemnego potwierdzenia tego faktu (np. maila od osoby, która przekazała im bilet).

W rejestracji otrzymacie pakiety konferencyjne, w których znajdą się między innymi: wizytówka, zaświadczenie oraz wybór seminariów/warsztatów. Prosimy o noszenie i okazywanie wizytówki aż do zakończenia konferencji. Otrzymany podczas rejestracji wydruk z wyborem seminariów/warsztatów jest biletem wstępu na nie. Prosimy o zachowanie tego wydruku, ponieważ opiekunowie mogą prosić o okazanie go przed wejściem do sali.
 
Na poziomie -1 Centrum Dydaktycznego WUM znajduje się szatnia, w której zostawić będzie można bagaż po dokonaniu rejestracji.
3. Poczęstunek

Przewidziane są liczne przerwy kawowe, w trakcie części z nich będą też podawane owoce i tartinki. 

W sobotę w godzinach 13.15-14.30 podany będzie lunch w wersji mięsnej i wegetariańskiej. Staraliśmy się zadbać, by liczba punktów serwujących gorące i zimne napoje oraz jedzenie była wystarczająco duża, ale ogranicza nas wielkość powierzchni. Dlatego z góry przepraszamy, jeśli niekiedy trzeba będzie postać w kolejce.

W piątek i sobotę zapraszamy na lampkę wina, w trakcie jednej z nich wystąpi kwartet smyczkowy „Amok” w ciekawym repertuarze, dopuszczającym w kilku utworach możliwość chóralnego towarzyszenia przez uzdolnionych wokalnie uczestników konferencji. 
4. Seminaria i warsztaty
  1. umieszczone są równolegle w pasmach (sobota i niedziela) w dwóch blisko położonych budynkach: Centrum Dydaktycznym oraz Bibliotece WUM.
  2.  
 
Na podstawie Państwa zgłoszeń przyporządkowaliśmy każdemu wydarzeniu salę odpowiedniej wielkości. Seminaria, na które zgłosiło się najwięcej uczestników umieściliśmy w aulach A i B. Pozostałe seminaria będą odbywać się w mniejszych salach. Oznacza to, że na część z nich nie ma już miejsc. Osoby, które nie dokonały wyboru proszone są o zgłoszenie się na zapisy uzupełniające w czasie przerwy kawowej w piątek w rejestracji, gdzie uzyskają informację o seminariach i warsztatach, na które można jeszcze się zapisać.
5. Program
6. Książki

W trakcie konferencji będzie możliwość nabycia książek z obszaru psychologii i psychoterapii. Proponowane będą interesujące zniżki. Partner Trójkonferencji 2023 – Wydawnictwo PWN oferuje możliwość skorzystania ze zniżki nie tylko w czasie konferencji, ale również po jej zakończeniu – do 31.10. 

W tym celu należy użyć specjalnego kodu dla uczestników konferencji, uprawniającego do zakupu książek PWN z 27% zniżką. Kod dostępny po zalogowaniu się do konta użytkownika.

PWN
7. Informacja zwrotna
Po konferencji otrzymacie Państwo  link do ankiety badającej opinie o konferencji. Bardzo prosimy o jej wypełnienie, zebrane informacje posłużą nam do udoskonalenia naszych propozycji konferencyjnych na przyszłość.
8. Zapisy do Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
W trakcie konferencji będzie możliwość zapisania się do naszej sekcji. Informacje będą dostępne w rejestracji. Członkowie Sekcji korzystają z atrakcyjnych zniżek na organizowane przez nas wydarzenia.
9.

Prosimy o niewykładanie materiałów promocyjnych czy reklamowych bez uzgodnienia z organizatorami. Możliwość taka była oferowana odpłatnie.

Mamy nadzieję, że najbliższy weekend będzie nie tylko czasem pogłębionego namysłu nad rolą psychoterapii w zmieniającym się świecie, ale również owocnym czasem spotkań, odnawiania i nawiązywania relacji, tworzenia kolejnych więzi wewnątrz środowiska, tak by dobra współpraca sprzyjała pacjentom i nam.
Do zobaczenia!
 
Komitet Programowy i Komitet Organizacyjny konferencji
„Psychoterapia wobec zmieniającego się świata”.