newsletter
witamy serdecznie uczestniczki i uczestników naszej konferencji!

witamy serdecznie uczestniczki i uczestników naszej konferencji!

Chcemy przekazać Wam kilka informacji, które mogą okazać się przydatne.

1. Przestrzeń konferencyjna

Konferencja odbędzie się w budynku Centrum Dydaktycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM) przy ul. Księcia Trojdena 2a. 
 
Na terenie WUM nie ma możliwości korzystania z parkingu. Można poszukać miejsca do zaparkowania  w okolicy, albo skorzystać z komunikacji miejskiej liniami autobusowymi 175188504128136 – przystanek „Uniwersytet Medyczny”. 
 
2. Rejestracja

rozpocznie się w piątek (13.10) o godzinie 11.00. Ze względu na ogromną liczbę uczestników (przeszło 1000 osób) zachęcamy, by nie zgłaszać się w ostatniej chwili. 

Osoby, które otrzymały od kogoś bilet na konferencję proszone są o okazanie pisemnego potwierdzenia tego faktu (np. maila od osoby, która przekazała im bilet).

W rejestracji otrzymacie pakiety konferencyjne, w których znajdą się między innymi: wizytówka, zaświadczenie oraz wybór seminariów/warsztatów. Prosimy o noszenie i okazywanie wizytówki aż do zakończenia konferencji. Otrzymany podczas rejestracji wydruk z wyborem seminariów/warsztatów jest biletem wstępu na nie. Prosimy o zachowanie tego wydruku, ponieważ opiekunowie mogą prosić o okazanie go przed wejściem do sali.
 
Na poziomie -1 Centrum Dydaktycznego WUM znajduje się szatnia, w której zostawić będzie można bagaż po dokonaniu rejestracji.
3. Poczęstunek

Przewidziane są liczne przerwy kawowe, w trakcie części z nich będą też podawane owoce i tartinki. 

W sobotę w godzinach 13.15-14.30 podany będzie lunch w wersji mięsnej i wegetariańskiej. Staraliśmy się zadbać, by liczba punktów serwujących gorące i zimne napoje oraz jedzenie była wystarczająco duża, ale ogranicza nas wielkość powierzchni. Dlatego z góry przepraszamy, jeśli niekiedy trzeba będzie postać w kolejce.

W piątek i sobotę zapraszamy na lampkę wina, w trakcie jednej z nich wystąpi kwartet smyczkowy „Amok” w ciekawym repertuarze, dopuszczającym w kilku utworach możliwość chóralnego towarzyszenia przez uzdolnionych wokalnie uczestników konferencji. 
4. Seminaria i warsztaty
  1. umieszczone są równolegle w pasmach (sobota i niedziela) w dwóch blisko położonych budynkach: Centrum Dydaktycznym oraz Bibliotece WUM.
  2.  
 
Na podstawie Państwa zgłoszeń przyporządkowaliśmy każdemu wydarzeniu salę odpowiedniej wielkości. Seminaria, na które zgłosiło się najwięcej uczestników umieściliśmy w aulach A i B. Pozostałe seminaria będą odbywać się w mniejszych salach. Oznacza to, że na część z nich nie ma już miejsc. Osoby, które nie dokonały wyboru proszone są o zgłoszenie się na zapisy uzupełniające w czasie przerwy kawowej w piątek w rejestracji, gdzie uzyskają informację o seminariach i warsztatach, na które można jeszcze się zapisać.
5. Program
6. Książki

W trakcie konferencji będzie możliwość nabycia książek z obszaru psychologii i psychoterapii. Proponowane będą interesujące zniżki. Partner Trójkonferencji 2023 – Wydawnictwo PWN oferuje możliwość skorzystania ze zniżki nie tylko w czasie konferencji, ale również po jej zakończeniu – do 31.10. 

W tym celu należy użyć specjalnego kodu dla uczestników konferencji, uprawniającego do zakupu książek PWN z 27% zniżką. Kod dostępny po zalogowaniu się do konta użytkownika.

PWN
7. Informacja zwrotna
Po konferencji otrzymacie Państwo  link do ankiety badającej opinie o konferencji. Bardzo prosimy o jej wypełnienie, zebrane informacje posłużą nam do udoskonalenia naszych propozycji konferencyjnych na przyszłość.
8. Zapisy do Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
W trakcie konferencji będzie możliwość zapisania się do naszej sekcji. Informacje będą dostępne w rejestracji. Członkowie Sekcji korzystają z atrakcyjnych zniżek na organizowane przez nas wydarzenia.
9.

Prosimy o niewykładanie materiałów promocyjnych czy reklamowych bez uzgodnienia z organizatorami. Możliwość taka była oferowana odpłatnie.

Mamy nadzieję, że najbliższy weekend będzie nie tylko czasem pogłębionego namysłu nad rolą psychoterapii w zmieniającym się świecie, ale również owocnym czasem spotkań, odnawiania i nawiązywania relacji, tworzenia kolejnych więzi wewnątrz środowiska, tak by dobra współpraca sprzyjała pacjentom i nam.
Do zobaczenia!
 
Komitet Programowy i Komitet Organizacyjny konferencji
„Psychoterapia wobec zmieniającego się świata”.